تجلیل از برگزیدگان المپیاد ریاضی در رودان

از ۴۹ نفر دانش آموز برگزیده المپیاد ریاضی

که در سومین مرحله از این آزمون موفق به کسب بالاترین امتیاز شدند تجلیل شد.

1_635966940300243429_s

مراسم تجلیل از برگزیدگان سومین مرحله المپیاد ریاضی شهرستان رودان با حضور دانش آموزان برتر و مسئولین در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

سومین مرحله المپیاد ریاضی با حضور ۱۸۳دانش آموز داوطلب دختر و پسر از سه پایه تحصیلی دوره متوسطه اول در دو حوزه آزمون واقع در مسجد میرکمال الدین و حسینه حضرت امیر المومنین (ع) این شهرستان برگزار شد.

نادر صفایی معاون آموزش متوسطه رودان در حاشیه این مراسم از تلاش بی وقفه دانش آموزان برتر تشکر کرد و گفت: ریاضیات دارای مجموعه ای از ارزش هایی است که مهندسی زندگی را بهبود می بخشد و سیر پیشرفت و تکامل ذهنی انسان را تسریع بخشیده و موجبات عملکرد هرچه بهتر انسان در امور را فراهم می نماید.

همچنین وی هفت اصل مهم در یادگیری عمیق و مفهومی مطالب ریاضی را اینگونه تشریح کرد: برنامه ریزی، استراحت، خواب کافی، تغذیه سالم، تمرکز فکری، مثبت اندیشی و آرامش است، که بهتر آنها را مد نظر قرار دهید تا بتوانید معادلات ریاضی را به شیرینی در حافظه بلند مدت خود ثبت کنید.

در پایان این مراسم از ۴۹ نفر دانش آموزان برتر دبیرستانهای دوره اول فدک، الغدیر، حجاب، پروین اعتصامی، دکترحسابی که موفق به کسب بالاترین امتیازات در سومین مرحله المپیاد ریاضی شهرستانی شدند هدایایی به رسم یاد بود اهدا و از تلاش آنان در این المپیاد تجلیل شد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!